داستان پویان

داستان پویان

ما با نام شرکت فناوری ارتباطات پویان، از سال ۱۳۸۶، فعالیت خود را در زمینه‌ی بازرگانی، خرید، فروش و پشتیبانی سخت افزار و نرم افزارهای کامپیوتری آغاز کردیم. بعد از آن در سال ۱۳۸۹ در جهت رفع نیاز روز افزون مشتریان‌مان به سیستم‌های حفاظتی_امنیتی، ارائه‌ی این خدمات را نیز به زیر مجموعه‌ی خود افزودیم. سپس خدمات تلفن‌های سانترال شامل دسترسی سریع به کارکنان شرکت، ارتباط با مشتریان و جلوگیری از اتلاف زمان را نیز در ۱۳۹۰ به مشتریان‌مان ارائه کردیم . اما از آنجایی که سرویس وُیپ (Voice over Internet Protocol) امکان ارتباط شرکت‌ها با هزینه‌ کمتر و امکانات بیشتر را فراهم می‌کرد؛ از سال ۱۳۹۰ با تکیه بر تجربه و تخصص کارکنان‌مان و در جهت استفاده از فناوری‌های روز دنیا، تکنولوژی ویپ را نیز به در لیست خدمات خود قرار دادیم. با ارائه خدمات برق اضطراری از سال ۱۳۹۲، به همراهان‌مان اطمینان دادیم که در صورت هرگونه قطعیِ برق، پشتیبانی‌های لازم را در اختیارشان خواهیم گذاشت. خدمات برق اضطراریِ ما شامل نصب و تعمیرات ژنراتورهای برق، UPS، مشاوره در زمینه نصب تجهیزات و… می‌باشد.

ما از سال ۱۳۹۷ با ارائه بهترین سرویس‌های اینترنت رادیویی (p2p)، امکان دسترسی سریع، با کیفیت و بدون محدودیت به اینترنت را برای همراهان خود فراهم کردیم، تا بدین‌وسیله، پکیج کاملی از امکانات و ابزار‌ها را در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. هم اکنون خدمات خود را با بیش از ۱۰ دکل اینترنت رادیویی فعال، و در قالب سرویس‌هایی مانند اینترنت رادیویی یا P2P، پهنای باند، اینترنت پرسرعت و … به اقشار مختلف و کسب و کارهای بزرگ و کوچک ارائه می کنیم.

هدف ما

هدف ما در شرکت فناوری ارتباطات پویان همواره تلاش برای برداشتن گامی هر چند کوچک، در جهت بهره‌مندی از فناوری‌های روز دنیا، ارائه‌ی سرویس‌ها متنوع و منعطف، ارتقا کیفی و در نهایت افزایش رضایتمندی شما عزیزان و همراهان گرامی بوده است. امید است با توکل به خداوند منان، بکارگیری کارشناسان متخصص و مجرب، و استفاده از تمام توان و تجربه‌ی خویش، در راستای نیل به این اهداف، گام‌هایی موثر و شایسته‌، به پاس همراهی ارزشمند شما برداریم.