پویان نت

تجربه پرسرعت‌ترین اینترنت رادیویی (p2p)، سرویس شبکه و تلفن ویپ (VoIP) با پویان نت

پویان نت  به صورت تخصصی در زمینه‌ی اینترنت رادیویی (p2p)، سرویس شبکه و تلفن ویپ (VoIP) خدمات خود را  ارائه می‌دهد. تمامی این خدمات، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌گردد. فقط کافی است از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما تماس گرفته و با بهره‌گیری از مشاور‌ه‌های رایگان و تخصصی تیم فنی پویان، بهترین و مناسب‌ترین سرویس‌ها را دریافت کنید. برای آشنایی با خدمات هر بخش و مشاهده‌ی جزئیات بیشتر، بر روی سرویس مورد نظرتان کلیک کنید تا مستقیما به صفحه‌ی معرفی کامل آن، هدایت شوید.

شرکت فناوری ارتباطات پویان

اینترنت رادیویی

سرعت آپلود و دانلود حداقل و ۵۰m/g حداکثر ۱gb/s واقعی رو تجربه کنید

سرویس شبکه پویان نت

سرویس شبکه

با یک شبکه پایدار و امن، زیرساخت یک کسب و کار حرفه‌ای و هوشمند را بسازید

سرویس تلفن ویپ (VoIP)

سیستم تلفنی وُیپ (VOIP)

با سرویس تلفن وُیپ (VOIP)، امکانات مدیریتی خاص و هوشمند، در اختیار خواهید داشت

پویان نت، مجموعه‌ای از امکانـات و خدمـات ویژه، شـامل ســرویس ایــنترنت، شبـــکه، تلفــن ویپ و ســایر خدمات مبتنـی بر اینتــرنــت رادیویی (p2p) است. شمـا می‌توانیـد همه‌ی این خدمات را در یک پکیج کامل، یا به صورت مجزا دریافت کنید.

چرا پویان نت؟

ما یک شرکت فنی مهندسی در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات یا همان IT هستیم. بیشتر از ۱۵ سال است که سرویس‌های این حوزه، مثل اینترنت رادیویی (p2p)، شبکه، تلفن ویپ و… را به همراهان‌مان ارائه می‌دهیم. پویان جزء ۵ شرکت ارائه دهنده‌ی مجموعه‌ی این سرویس‌ها در شهر مشهد است و در حال حاضر خدمات خود را به استان خراسان و به صورت متمرکز در شهر‌های مشهد و شهرک‌های صنعتی حومه‌ی آن، گلبهار، چناران، ملک آباد، امان آباد و بینالود معطوف کرده است. ما با کمک تخصص و تجربه‌ی تیم فنی پویان، امکان استفاده از سرویس اینترنت رادیویی، شبکه، ویپ و… را در همه‌ی مناطق تحت پوشش و حتی مناطق فاقد زیر ساخت‌های مخابراتی و کم برخوردار فراهم کرده ایم. ما بر این باوریم که پشتیبانی سریع، دقیق، تخصصی و مسئولانه‌، حق همه‌ی همراهان پویان است. لذا تیم ما با پشتیبانی‌های همه جانبه، برای آشنایی هر‌چه بیشتر شما با این سرویس‌ها و استفاده از امکانات بیشتر آن‌ها از ابتدا همراه شما هستند. شما می‌توانید برای دریافت سرویس های پویان در حوزه‌ی اینترنت شبکه و ویپ با همکاران ما تماس بگیرید و یا در بخش ارتباط با ما، فرم تماس را پر نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره‌های لازم و تخصصی را به شما ارائه خواهند کرد.

اطلاعات تماس و توضیحات کامل سرویس‌های پویان نت، در بخش کاتالوگ های پویان نیز با فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. شما می‌توانید در صورت تمایل فایل‌های سرویس مورد نظر خود را دانلود نموده تا در هر زمان، حتی به صورت آفلاین نیز به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.