مناطق تحت پوشش پویان نت

شما می‌توانید مناطق تحت پوشش اینترنت رادیویی پویان نت (P2P) را در نقشه‌ی زیر مشاهده فرمایید. اگر با تلفن همراهتان وارد سایت شده‌اید، لطفا گوشی خود را در حالت افقی قرار دهید تا راحت‌تر بتوانید از اطلاعات نقشه استفاده نمایید.

اغلب کسب و کارهای فعال در شهرستان مشهد و مناطق حومه به دلیل محدودیت‌های جغرافیایی، از دسترسی به سرویس‌های اینترنت، شبکه و تلفن ویپ محرومند. ما با افزایش مناطق تحت پوشش پویان نت، این امکان را برای همه‌ی کسب و کارها فراهم کرده‌ایم تا علاوه بر بهره‌مندی از اینترنت پر‌سرعت و با کیفیت امکان استفاده از سرویس شبکه و تلفن ویپ را نیز داشته باشند. اگر شما و کسب و کارتان در شهرستان مشهد و شهرک‌های صنعتی حومه‌ی آن، چناران، گلبهار، ملک آباد و مناطق اطراف‌شان هستید به راحتی می‌توانید از پوشش‌دهی اینترنت پویان استفاده کنید.

شرکت فناوری ارتباطات پویان به عنوان یکی از فعالان و متخصصان صنعت ارتباطات و اینترنت رادیویی پوینت تو پوینت (p2p)، متعهد به ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات به همراهان خود می‌باشد. هدف ما با تکیه بر تجربه، تخصص و تکنولوژی‌های پیشرفته، بهبود تجربه‌ی سرعت اینترنت شما و افزایش کیفیت ارتباطات‌ در سراسر مناطق تحت پوشش پویان نت است.

با توجه به زیرساخت‌های قوی و توزیع شبکه‌‌ای پیشرفته پاپ سایت‌های پویان نت، ما و همکارامان می‌کوشیم تا شما همواره به پوشش گسترده‌ی اینترنت رادیویی پرسرعت و با کیفیت پویان نت در شهرستان مشهد و مناطق حومه دسترسی داشته باشید. بهره‌مندی از فناوری‌های پیشرفته، زیر ساخت‌های قوی و نرم‌افزارهای به‌روز، باعث می‌شود تا پاپ سایت‌های ما در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف، بدون افت کیفیت، و با عملکردی عالی به کار خود ادامه دهند تا اینترنت رادیویی پویان نت شما دارای سرعت بالا و بدون قطعی باشد. تیم مجرب پشتیبانی ما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند.